Producenci

Jesteśmy dumnym partnerem i oficjalnym dystrybutorem wiodących producentów branży elektrycznej. Współpracujemy z najlepszymi markami, które znane są z doskonałej jakości i innowacyjności swoich produktów, ciesząc się uznaniem wielu klientów.

Czołowi producenci

Nasi partnerzy są kluczowymi graczami na rynku elektrycznym i ich obecność w naszym portfolio gwarantuje naszym klientom produkty najwyższej jakości. Długotrwała współpraca z tymi renomowanymi markami umożliwia nam dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i innowacyjnych produktów, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i efektywności.

Jako oficjalny dystrybutor dajemy naszym klientom pewność, że oferowane przez nas produkty są oryginalne, certyfikowane i spełniają najwyższe wymagania branżowe. Dzięki naszym partnerom możemy zapewnić kompleksową gamę produktów elektrycznych, które sprostają potrzebom zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Kontakt-Simon to największy producent osprzętu elektroinstalacyjnego, który specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości gniazd elektrycznych, włączników światła, osprzętu i systemów elektroinstalacyjnych. Ich produkty charakteryzują się nie tylko solidnością, ale także nowoczesnym designem i funkcjonalnością.

Ospel to ceniony producent gniazd, włączników, ram, osłon oraz innych elementów elektroinstalacyjnych. Ich produkty cechują się doskonałą jakością wykonania, nowoczesnym wzornictwem i łatwością montażu.

Schneider Electric to globalny lider w dziedzinie energii i automatyki. Ich szeroki zakres produktów obejmuje rozłączniki, bezpieczniki, rozdzielnice, automatykę przemysłową i wiele innych. Producent ten jest znany ze swojego zaangażowania w innowacje i zrównoważony rozwój.

Legrand to światowy producent osprzętu elektroinstalacyjnego, w tym gniazd, włączników, ram, systemów automatyki domowej i wielu innych. Ich produkty są cenione za jakość, niezawodność i łatwość użytkowania.

Hager wraz z marką Berker by Hager to producent rozdzielnic, osprzętu elektroinstalacyjnego, zabezpieczeń oraz systemów zarządzania energią. Ich produkty są znane ze swojej wysokiej jakości, innowacyjności i funkcjonalności.

Karlik to polski producent osprzętu elektrycznego działający już od 1978 roku. Skutecznie i bez najmniejszych kompromisów łączy zaawansowaną technologię z nowoczesnym designem. Do najpopularniejszych produktów należą serie DECO i MINI.

Kanlux zajmuje się produkcją oświetlenia i źródeł światła, koncentrując się zarówno na energooszczędności, jak też niebanalnym designie. Produkty marki Kanlux od ponad 30 lat rozjaśniają Twój dzień i noc. Produkowane są w Polsce i za granicą.

Pozostali producenci

Intelight logo
Hager logo
Ledvance logo
Skoff logo
WAGO logo
Orno logo
Zamel logo
Simet logo
Thermoval
AN-KOM logo
F&F logo
Elektro-Plast logo
Famel logo
Elgotech logo
Ideus logo
Nowodvorski logo
Milagro logo