Nowości z branży

Simon 55 – nowa seria gniazdek i włączników

Planujesz budowę domu lub remont mieszkania? Może chciałbyś ożywić istniejące wnętrze? Poznaj najnowsze trendy w designie dzięki serii gniazdek i włączników Simon 55. Ta nowa linia, stworzona przez firmę Kontakt-Simon, zachwyca swoją funkcjonalnością i możliwościami aranżacyjnymi.

Simon 55 Włącznik i ładowarka USB w podwójnej ramce
Nowa seria oferuje trzy różne rodzaje ramek. Jakie są różnice? Ramki Line to sześć klasycznych kolorów, które pasują zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacji. Natomiast w wersji DUO, kolorystyka ramek została wzbogacona o elegancką czarną, złotą lub chromowaną podstawę, co nadaje całości charakteru. Szczególnie interesująca jest linia Nature, która oferuje najwięcej różnorodności. W ramach tej linii dostępne są ramki z matowego szkła oraz inspiracje drewnem dębowym, orzechowym lub stalą nierdzewną. Duży wybór kolorów ramek w połączeniu z różnymi rodzajami klawiszy daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Wiesz, że to właśnie drobne detale mogą diametralnie zmienić wygląd wnętrza. A jeśli te detale są także funkcjonalne, to stają się niezastąpioną częścią codziennego życia. Seria Simon 55 została więc uzupełniona o akcesoria, które ułatwią Ci codzienne życie. Możesz teraz dodać podstawkę na smartfon, wieszak na małe przedmioty lub szyld opisowy. Te dodatki montuje się bezpośrednio do ramek Line, co pozwala na praktyczne rozwiązania, takie jak trzymanie smartfona obok gniazdka ładowarki czy zawieszenie kluczy obok włącznika światła w przedpokoju. Dla właścicieli zwierząt i osób, które chcą uniknąć przypadkowego uruchamiania czujnika ruchu, producent przygotował także cztery wersje przysłon, które ograniczają zasięg działania czujnika.
Pełną ofertę serii Simon 55 znajdziesz w naszym sklepie onelectro.pl.