(32) 670 90 38
ul. Żabia 19e, 42-400 Zawiercie biuro@elektromad.pl

O nas - Hurtownia elektryczna Elektro-Mad

Firma Elektro-Mad powstała w lutym 1995 roku jako firma rodzinna. Została założona przez osoby związane z branżą elektryczną pod względem pasji, wykształcenia i doświadczenia. Od początku działalności oferujemy naszym Klientom nie tylko towary renomowanych producentów, ale doradzamy na każdym etapie procesu zakupowego. Naszą wiedzę i doświadczenie oddajemy do dyspozycji każdemu Klientowi.

Po kilku latach działalności w 1999 roku na zakupionej działce powstał budynek biurowo-magazynowy. Obejmuje on dział handlowy z dużą przestrzenią ekspozycyjną oraz magazyn. W 2008 roku dobudowaliśmy halę magazynową. Obecnie powierzchnia magazynowa to ponad 500m2.

Cały czas poszerzamy asortyment produktów oraz kanały dystrybucji. W związku z ogólnym rozwojem sprzedaży internetowej w 2013 roku uruchomiliśmy sklep internetowy z osprzętem elektrycznym. Spowodowało to wprowadzenie dużych zmian organizacyjnych w naszej firmie. Aby szybko realizować zamówienia internetowe nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi przewoźnikami tak aby towar mógł znaleźć się jak najszybciej u Klienta. Wprowadziliśmy również nowoczesny system ERP usprawniający kompletowanie zamówień.

Aby nasza oferta była atrakcyjna cenowo i produktowo należymy do grupy Inter-Elektro - jednej z największych grup zakupowych w Polsce, która ułatwia nam współpracę dystrybucyjną z ponad 100 dostawcamy z branży elektrotechnicznej.

W naszej firmie znajdziecie Państwo artykuły elektryczne dla instalatora jak dla Klienta indywidualnego. Oferujemy osprzęt elektryczny, oprawy i źródła światła, kable i przewody, bezpieczniki, wyłączniki różnicowoprądowe, ochronniki przepięć, przewody grzewcze podłogowe, sterowniki, dzwonki, przedłużacze.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w sklepie stacjonarnym i internetowym.